Medica Centrum

Witamy w Medica Centrum

SZANOWNI PACJENCI !

Od dnia 14.04.2020 po wdrożeniu zaleceń Ministerstwa Zdrowia dotyczących bezpieczeństwa pracy w okresie pandemii SARS-CoV-2 wznawiamy pracę poradni kardiologicznej i poradni stomatologicznej.

Mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów i pracowników zastosowaliśmy specjalne zasady przemieszczania się w obrębie przychodni. Bardzo prosimy o ścisłe przestrzeganie poleceń personelu.

Poradnia stomatologiczna przyjmuje pacjentów wymagających interwencji w trybie pilnym i przyspieszonym (w tym również celem zakończenia rozpoczętych procedur stomatologicznych).

W poradni stomatologicznej do ceny każdego zabiegu doliczana będzie opłata 70 zł pokrywająca koszt dodatkowych, specjalnych środków ochrony.

Zespół MEDICA CENTRUM Edward Kisiel

***

Medica Centrum Edward Kisiel to centrum medyczne w Parczewie posiadające nowoczesne zaplecze diagnostyczne, oferujące zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i najnowszymi doniesieniami naukowymi, ambulatoryjne leczenie i diagnostykę z zakresu kardiologii, stomatologii, ortodoncji, alergologii, hematologii oraz zdrowia psychicznego.

Firma powstała 15 czerwca 1992 roku, pod nazwą "GABINET LEKARSKI LEK. MED. EDWARD KISIEL SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH SPECJALISTA KARDIOLOGII". Od tego czasu systematycznie wdrażamy nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne. Charakteryzuje nas troska o Pacjentów, kierujemy się Państwa dobrem i zadowoleniem, oferujemy indywidualne podejście i pełen profesjonalizm. Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje, by zapewnić Państwu świadczenia medyczne na najwyższym poziomie.

Jestem głęboko przekonany, że Medica Centrum Edward Kisiel dzisiaj jak i w przyszłości rozwijając się, spełni wymagania odnośnie jakości usług oraz indywidualnej, pełnej szacunku i życzliwości postawy wobec Państwa problemów zdrowotnych.

Serdecznie Zapraszam - Edward Kisiel

Nasi partnerzy

 
 

Media Społecznościowe

Kontakt

Medica Centrum Edward Kisiel

Aleje Zwycięstwa 11
21-200 Parczew

tel. (83) 355 02 12
kom. +48 690 652 868

@. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 539-102-71-40

Nasza lokalizacja


Aleje Zwycięstwa 11, 21-200 Parczew

Tel:  (83) 355 02 12
Kom:  +48 690 652 868
Mail: rejestracja@medicacentrum.com.pl