Medica Centrum

Witamy w Medica Centrum

Drodzy pacjenci

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy , że w dniach:

30 marca - 13 kwietnia 2020r.
w PORADNI KARDIOLOGICZNEJ MEDICA CENTRUM Edward Kisiel
pacjenci objęci opieką specjalistyczną będą mogli uzyskać
tylko teleporadę lekarza kardiologa.

Z wizyty na odległość pod nr. telefonu: 83 355 02 12 mogą skorzystać tylko pacjenci kontynuujący leczenie w poradni kardiologicznej. Pacjenci zapisani na wizyty pierwszorazowe po wcześniejszym kontakcietelefonicznym i uzgodnieniu terminu wizyty uzyskają poradę w terminie późniejszym.

Wszyscy pacjenci w przypadku pogorszenia stanu zdrowia mogą zgłaszać się do szpitalnego oddziału ratunkowego SPZOZ Parczew. Dzięki zdalnemu kontaktowi pacjenta z lekarzem , znacznie ograniczymy możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W tym czasie pacjentów nie będą przyjmowały poradnie prywatne,
tj. stomatologiczna, ortodontyczna, alergologiczna, hematologiczna, zdrowia psychicznego oraz endokrynologiczna.

Telefoniczna Informacja Pacjenta: 800 190 590 – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Więcej informacji mogą uzyskać Państwo na stronie www.gov.pl/web/koronawirus.

O ewentualnych kolejnych krokach postępowania będziemy Państwa informować na bieżąco w miarę rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju. 

Zespół MEDICA CENTRUM Edward Kisiel

***

Medica Centrum Edward Kisiel to centrum medyczne w Parczewie posiadające nowoczesne zaplecze diagnostyczne, oferujące zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i najnowszymi doniesieniami naukowymi, ambulatoryjne leczenie i diagnostykę z zakresu kardiologii, stomatologii, ortodoncji, alergologii, hematologii oraz zdrowia psychicznego.

Firma powstała 15 czerwca 1992 roku, pod nazwą "GABINET LEKARSKI LEK. MED. EDWARD KISIEL SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH SPECJALISTA KARDIOLOGII". Od tego czasu systematycznie wdrażamy nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne. Charakteryzuje nas troska o Pacjentów, kierujemy się Państwa dobrem i zadowoleniem, oferujemy indywidualne podejście i pełen profesjonalizm. Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje, by zapewnić Państwu świadczenia medyczne na najwyższym poziomie.

Jestem głęboko przekonany, że Medica Centrum Edward Kisiel dzisiaj jak i w przyszłości rozwijając się, spełni wymagania odnośnie jakości usług oraz indywidualnej, pełnej szacunku i życzliwości postawy wobec Państwa problemów zdrowotnych.

Serdecznie Zapraszam - Edward Kisiel

Nasi partnerzy

 
 

Media Społecznościowe

Kontakt

Medica Centrum Edward Kisiel

Aleje Zwycięstwa 11
21-200 Parczew

tel. (83) 355 02 12
kom. +48 690 652 868

@. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 539-102-71-40

Nasza lokalizacja


Aleje Zwycięstwa 11, 21-200 Parczew

Tel:  (83) 355 02 12
Kom:  +48 690 652 868
Mail: rejestracja@medicacentrum.com.pl