Dzieci w naszych gabinetach

Dzieci w naszych gabinetach

W naszym gabinecie specjalizujemy się w leczeniu dzieci. Zajmujemy się kompleksowo zębami mlecznymi i stałymi, proponując leczenie oraz szereg różnych zabiegów profilaktycznych, takich jak fluoryzacja czy lakowanie bruzd. Uczymy dzieci jak czyścić zęby, a rodziców jak wybrać dla nich właściwą pastę i szczoteczkę do zębów.

Przed wizytą nasi mali pacjenci mogą zrelaksować się w kąciku zabaw kolorując malowanki, bawiąc się lub czytając książeczki z rodzicami.

Staramy się, aby wizyta dziecka u nas przebiegała wesoło i była zapamiętana jako miłe wydarzenie w życiu dziecka. Pierwsza wizyta jest zazwyczaj wizytą adaptacyjną, która ma na celu zapoznanie się dziecka z lekarzem i asystą oraz oswojenie z nowym otoczeniem (fotelem dentystycznym, sprzętem, narzędziami). Dzięki kamerze wewnątrzustnej mały pacjent może obejrzeć na ekranie monitora swoje ząbki, a rodzice mogą poznać stan uzębienia dziecka. Podczas wizyty dzieci mogą umilić sobie czas oglądając bajki.

Każdy zabieg u dziecka możemy wykonać bezboleśnie dzięki podaniu znieczulenia systemem komputerowym, a sam moment ukłucia igłą stanie się bezbolesny po aplikacji na miejsce wkłucia specjalnego, owocowego żelu znieczulającego.

Dla dzieci niewspółpracujących w gabinecie stomatologicznym, z silnym odruchem wymiotnym, mających przykre doświadczenia związane z leczeniem zębów polecamy leczenie z zastosowaniem sedacji wziewnej podtlenkiem azotu (gaz rozweselający).

Po każdej udanej wizycie dziecko jest nagradzane drobnym upominkiem, który jest nagrodą za odwagę i motywuje dziecko do dalszego leczenia zębów.

KidsBrush

Home Dzieci w naszych gabinetach

Media Społecznościowe

Kontakt

Medica Centrum Edward Kisiel

Aleje Zwycięstwa 11
21-200 Parczew

tel. (83) 355 02 12
kom. +48 690 652 868

@. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 539-102-71-40

Nasza lokalizacja


Aleje Zwycięstwa 11, 21-200 Parczew

Tel:  (83) 355 02 12
Kom:  +48 690 652 868
Mail: rejestracja@medicacentrum.com.pl