Poradnia stomatologiczna

Poradnia stomatologiczna

Zapraszamy Państwa również do nowocześnie wyposażonego gabinetu stomatologicznego dla dorosłych i dzieci. Gabinet oprócz przyjemnego designu posiada nowoczesne urządzenia, w tym:

  • urządzenie do bezbolesnego znieczulenia mikroprocesorowym systemem, który pozwala uniknąć przykrych dla pacjentów dolegliwości związanych ze znieczuleniami
  • cyfrowy wewnątrzustny aparat rentgenowski
  • urządzenie do ozonoterapii, które w prosty i bezbolesny sposób wspomaga leczenie zapaleń przyzębia, aft, opryszczek, suchego zębodołu, neuralgii i wielu innych dolegliwości.
  • nowoczesne urządzenia do mierzenia, opracowania i wypełniania materiałem kanałów korzeniowych podczas leczenia kanałowego
  • mikroskop endodontyczny umożliwiający nawet 90-krotne powiększenie, dający możliwość odnalezienia dodatkowych kanałów, opracowanie kanałów uważanych za niedrożne oraz usuwanie złamanych narzędzi kanałowych.

Stomatolodzy pracujący w gabinecie posiadają doświadczenie w leczeniu dzieci . Dla dzielnych, małych pacjentów posiadamy kolorowe wypełnienia w zębach mlecznych, nagrodę dla każdego dziecka i kącik zabaw, aby chętnie do nas wracały. Na fotelu dziecko w czasie leczenia może oglądać bajkę.

Home Nasze poradnie Poradnia stomatologiczna

Media Społecznościowe

Kontakt

Medica Centrum Edward Kisiel

Aleje Zwycięstwa 11
21-200 Parczew

tel. (83) 355 02 12
kom. +48 690 652 868

@. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 539-102-71-40

Nasza lokalizacja


Aleje Zwycięstwa 11, 21-200 Parczew

Tel:  (83) 355 02 12
Kom:  +48 690 652 868
Mail: rejestracja@medicacentrum.com.pl